طراحي جواهرات يکي از شغل هاي پولساز در دنيا محسوب مي شود. از همه مهمتر، مدل ساز طلا و جواهر با کامپيوتر هميشه نياز به ايده و خلاقيت ندارد. امروزه بيشتر کارخانه ها و کارگاه داران عکس و مدل هاي مورد نظر را به طراح مي دهند و طراح فقط وظيفه تبديل عکس به فايل سه بعدي را دارد. اين نکته مهمي در طراحي جواهرات است که هميشه نياز به خلق ايده و درگير بودن در اين جزييات نيست. طراحي جواهرات در ايران رو به گسترش است و اين شغل با توجه به مدت زمان کم آموزش و درآمد بالايي که دارد، مورد توجه بسياري از افراد جامعه قرار گرفته است. شما براي شروع فعاليت در در اين شغل فقط به يک لب تاب نياز داريد.
طراحان طلا و جواهر نياز به دانش فني و کارگاهي در زمينه طراحي هاي خود دارند. آنها بايد در طراحي جواهرات، استانداردهاي لازم را رعايت کنند. همه اين نکات و اصول در خودآموز طراحي طلا و جواهر مفصل توضيح داده شده است. همچنين اين خودآموز داراي پشتيباني و رفع اشکال آنلاين است. سالار پورايماني مدرس اين بسته آموزشي بيش از 7 سال است در اين رشته فعاليت مي کند. همچنين شما بعد آموزش مي توانيد، از سازمان فني و حرفه اي مدرک معتبر دريافت نماييد.


طراحي جواهرات با کامپيوتر


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خريد ساعت زنانه دخترانه فري لوک نقره اي طلايي 2020 واندرومدا تجربه زندگی سالم با ما باد ما را خواهد برد... دبستان طلوع فجر 2- کلاس سوم یک ثبت برند تشریفات ترنه ارثنگ (Arthang) ماشین ظرفشویی صنعتی esetnod32password.parsablog.com